Zerwij z nudą – zafunduj sobie okna, które odmienią Twój świat!

W większości polskich domów, montowane są klasyczne, białe okna plastikowe. Są tanie, uniwersalne i łatwe w utrzymaniu, ale … zbyt standardowe. Poznaj okna, które odmienią Twoje spojrzenie na świat, a Twojemu domowi nadadzą zupełnie inny ponadczasowy wymiar.

Okna uniwersalne, ale niekoniecznie idealne

Niektórym z nas wydaje się, że różnice między współcześnie produkowanymi oknami sprowadzają się do dwóch przymiotników: klasyczne i nowoczesne. Przy czym klasyka kojarzona jest z praktycznością, a nowoczesność sprowadzana do elegancji, względnie szerokiej gamy kolorów ram.

Za każdym jednak razem brane są pod uwagę okna plastikowe. Za ich sporą popularność odpowiada też relatywnie niska cena. Jako ich ważną zaletę wymienia się także łatwość w użytkowaniu. Mało kto zastanawia się jednak na tym, że okna to nie tylko źródło światła, ale ważny element nadający wnętrzu kształtu i charakteru.

Okna drewniane i ich nieoczywiste zalety

Plastikowe okno, mimo iż praktyczne i mało kłopotliwe, wprowadza do mieszkania dość surowy klimat. Zupełnie inaczej jest, gdy zdecydujemy się wstawić okna drewniane.

Wtedy nasze wnętrze otrzymuje porcję ciepła i przytulności. W takim pomieszczeniu czujemy się o wiele bardziej komfortowo i spokojniej. Ponadto materiał ten kojarzy się z coraz modniejszym stylem eko czyli nawiązującym do wszystkiego co naturalne i bliskie przyrodzie.

We wnętrzu, gdzie „pierwsze skrzypce” odgrywają drewniane futryny okien, towarzyszy nam też poczucie bezpieczeństwa. Stawiając na okna z drewna, otrzymujemy też szansę „wstrzelenia się” w ponadczasowe trendy. Drewno bowiem, to materiał, który w budownictwie, co jakiś czas świętuje swój wielki powrót.

Okna drewniane FRONTON – dla ludzi, którzy szukają czegoś więcej!

Jak zatem widać – gdy decydujemy się na okno drewniane, zyskujemy naprawdę wiele. Jeszcze więcej korzyści otrzymamy, gdy wybierzemy okna krakowskiego producenta – Fronton. Oto lista zalet, jakie posiadają te drewniane okna:

  • dostępne są w bogatej gamie: kolorów i rozmiarów – pozwala to na idealne dopasowanie futryn do stylu wnętrza, jak i całego budynku;
  • dostarczają więcej ciepła – nie tylko wizualnie, ale również ze względu na naturalną właściwość materiału;
  • nie odkształcają się – nawet pod wpływem wysokiej temperatury;
  • są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne – mróz, skwar czy wszelkiego typu opady nie są wstanie zniszczyć ich wyglądu;
  • idealnie współpracują z więźbą dachową;
  • zapewniają doskonałą izolację akustyczną – można je więc spokojnie zamontować w sypialni, pokoju małego dziecka czy pomieszczeniu biurowym.

Okna z gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności

Decydując się na montaż okien drewnianych Fronton otrzymujemy w gratisie to, co dla nas najważniejsze czyli gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.

Oznacza to w praktyce, że producent wyposaża swoje okna w dwa istotne elementy konstrukcyjne. Są to wysokiej jakości okucia Roto NT, które wyróżniają: trwałość, bezawaryjność, komfort użytkowania, atrakcyjny design oraz wysoka kompatybilność. Drugi element to zaczepy antywyważeniowe uznanych producentów, takich jak: SIEGIENIA-AUBI czy ROTO.

Reasumując, jeśli zdecydujemy się na zakup okien drewnianych Fronton – skorzystamy na tym wyborze potrójnie. Po pierwsze – dostaniemy okno, które zapewni nam uczucie ciepła – zarówno wizualne, jak i faktycznie odczuwane.

Po drugie – otrzymamy okna podnoszące komfort ich użytkowania, dzięki zastosowanej w każdym z dostępnych rodzajów mikrowentylacji. Jest to równoznaczne z uniknięciem wychłodzenia. Po trzecie – zyskamy spokój, dzięki nowoczesnym systemom zabezpieczeń antywłamaniowych.

 

Powiązane wpisy tematyczne

Zostaw komentarz