Okucia Roto NT, to doskonała technologia, skrywająca w sobie niesamowite cechy bezpieczeństwa, funkcjonalności, jak i również komfortu oraz nowoczesnego wyglądu. Ich największą zaletą jest to, iż okucia okazują się być kompatybilne ze wszystkimi rodzajami okien. Dlatego nie ma różnicy, czy mamy do czynienia z oknami plastikowymi, drewnianymi, czy też aluminiowymi, ponieważ w każdym z tych typów, jak i również do okiennic - okucia Roto NT, znajdują swoje zastosowanie.

Okucia rozwierno-uchylnych do okien i drzwi

Okucie Roto NT - okno drewniane

Najbardziej rozpowszechniony na świecie system

Okucie do okna plastikowego Roto NT

Okucia Roto NT dopasowane są do okien rozwiernych oraz rozwierno-uchylnych. Wytrzymują one obciążenie wynoszące nawet do 150 kilogramów, w przypadku skrzydeł okien wykonanych z drewna. Największą zaletą prezentowanych okuć, jest ich modułowa budowa, która pozwala na elastyczne dopasowywanie konkretnych komponentów według indywidualnych oczekiwań Klientów.

Nasze okna posiadają okucia ROTO i Siegenia Aubi!


Producent okien Fronton z Krakowa, skupia się na wykorzystaniu wyłącznie innowacyjnej technologii, którą dają markowe okucia. Nasza firma produkuje okna aluminiowe, plastikowe oraz drewniane, które są wyposażone w wyspecjalizowane okucia Roto NT. Dzięki temu wszystkie nasze produkty, spełniają międzynarodowe normy i przepisy świadczące o najwyższe jakości.

Dlatego proponujemy okna z zastosowaniem systemu mikrowentylacji, antywłamaniowego, jak i również podwyższoną izolacją termiczną oraz akustyczną. Z naszej strony proponujemy nie tylko produkty wyróżniające się najwyższą jakością, ale również dostępne w przystępnych cenach. Dodatkowo gwarantujemy dowóz zamówionych okien, oraz ich profesjonalny montaż.

Certyfikacja i gwarancja


Nasze okna produkowane są zgodnie z normą "1. PN-EN 14351-1:2006 – Okna i drzwi. Norma wyrobu, właściwości eksploatacyjne. Część 1:Okna i drzwi zewnętrzne bez właściwości dotyczących odporności ogniowej i/lub dymoszczelności.".

Stawiając coraz wyżej poprzeczkę ku doskonałej jakości, udzielamy kilkuletniej gwarancji na nasze wszystkie okna oraz dodatki.

Informacje

Okucia Roto NT zostały zaprojektowane w taki sposób, by zwiększyć komfort użytkowania zamontowanych okien. Dlatego wyposażone są one w szereg rozmaitych dodatków. Dlatego można wymienić między innymi okucia z hamulcem rozwarcia, czy też z hamulcem rozwarcia, który jest sterowany klamką. Natomiast w celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach, posłużyć się można systemem mikrowentylacji.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania okien wyposażonych w okucia Roto NT / Siegenia Aubi, producent zapewnił wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych. Dzięki temu okna antywłamaniowe pozwalają na łączenie dodatkowych zabezpieczeń o charakterze elektronicznym oraz mechanicznym. Wszystkie informacje dotyczące innych właściwości można znaleźć na stronie internetowej producenta okuć Roto NT.

Regulacja

Istnieje możliwość regulacji okuć Roto NT w oknach. Jednak wymaga to nie tylko dużego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy. Fachowcy podejmujący się regulacji, powinni zawsze działać zgodnie z zasadami umieszczonymi w instrukcji. Należy zwracać szczególną uwagę na podane wartości, jak i również ich edycję w przypadku wykorzystania specjalnych osłonek.

Zupełnie inaczej przebiega regulacja okuć w oknach oraz drzwiach balkonowych wykonanych z drewna, a jeszcze inaczej w przypadku okien i drzwi balkonowych plastikowych. Należy również pamiętać, iż wszystkie okucia, zarówno do aluminiu, do PCV, czy też drewna wymagają odpowiedniej konserwacji, poprzez smarowanie specjalnie wyselekcjonowanych olejów.

Opinie


Poszukując okien z solidnymi oraz niezawodnymi okuciami, przychodzi nam na myśl poszukanie opinii innych użytkowników. W przypadku okuć Roto NT, komentarze osób są jak najbardziej pozytywne. Użytkownicy cenią sobie przede wszystkim niebywałą wytrzymałość, jak i również komfort, jakie dają im poszczególne okucia w czasie systematycznego korzystania z okien.

Roto NT logo

Więcej informacji o Roto NT

Zalety okuć Roto NT

Dodatkową zaletą okuć Roto NT, jest również wykorzystanie innowacyjnej technologii w ich konstrukcjach. Modułowe elementy pozwalają na swobodne łączenie poszczególnych systemów wedle uznania Klientów. Dzięki temu, możesz zamówić okno dosłownie "szyte na miarę" własnych potrzeb. Dziesięcioletnia gwarancja udzielana przez producenta, jest dowodem na doskonałą jakość proponowanych okuć.

Jakie wybrać okucia? Roto czy Winkhaus?

Decydując się na zakup okien do własnego domu lub też lokalu użytkowego, zwracamy uwagę na rodzaj okuć, a także kto jest ich producentem. Decydując się na okucia Roto, zyskujemy gwarancję całkowitej elastyczności. Wiele systemów oraz elementów w konstrukcji jest możliwych na specjalne zamówienie. Jednak każdy dodatek zwiększa komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo takich okien.

Wybierając okucia Winkhaus mamy do czynienia z systemami tak zwanych inteligentnych okuć. To właśnie dlatego zyskujesz wybór pomiędzy okuciami uchylno-rozwieranymi, wzbogaconych o funkcję odstawienia, czy też okuciami uchylno-przesuwnymi. Ponadto producent ten proponuje również szereg dodatków, wśród których wymienia się między innymi otwieracze naświetli, jak i również klamki.