Nasze biuro w Krakowie

Siedziba firmy Fronton w Krakowie

Firma Fronton

Jako developer z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem, zawsze kierujemy się zadowoleniem ze strony naszych Klientów. To nas popycha do nieustannego rozwoju, a także podążania za innowacyjnymi technologiami. Dzięki temu nasze realizacje cieszą się tak dużym zaufaniem ze strony Klientów indywidualnych. Budując kompleksowo mieszkania, dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, który jest wykonany na najwyższym poziomie.

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego „FRONTON” Sp. z o.o., bo taka jest dokładna nazwa naszej firmy, działa na terenie całego Krakowa oraz pobliskich okolic. Świadcząc usługi budowlano-remontowe, zaczynamy już od pierwszego etapu prac inwestycyjnych, czyli wyboru gruntu pod budowę nowej nieruchomości. Dzięki temu dysponujemy szerokim wachlarzem mieszkań przeznaczonych do sprzedaży, znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Historia

Nasza historia rozpoczęła się już w 1989 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Każdy rok działalności firmy Fronton, przynosił wiele nowych możliwości, dzięki którym mogliśmy jeszcze bardziej uświetniać oferowane usługi, jednocześnie wychodząc do coraz szerszego grona Klientów indywidualnych, jak i również Kontrahentów Biznesowych. To właśnie przez lata doświadczeń, powstała sprawdzona i fachowa firma.

Dzisiaj możemy pochwalić się bardzo mocno rozbudowanymi usługami, do których oprócz prac remontowo-budowlanych, zaliczamy także produkcję okien, oraz usługi ślusarskie i spawalnicze. Ponadto oferujemy wynajem sprzętu budowlanego, w skład którego wchodzi dźwig, żuraw, jak i również koparko-ładowarka. Miejscem realizacji naszych usług jest Kraków i sąsiednie miejscowości.

Nasza kadra

Przez wszystkie lata prowadzenia naszej firmy, udało nam się zbudować rzetelny oraz niezastąpiony zespół, składający się z wykwalifikowanych fachowców oraz inżynierów. To właśnie dzięki naszej kadrze jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentom kupujących od nas mieszkania oraz Klientom zamawiającym usługi.

Na tle konkurencyjnych firm, wyróżnia nas pełen profesjonalizm, przystępność cen oraz terminowość uzgodnionych realizacji.

Fachowcy firmy Fronton