Dane kontaktowe


PBiOT Fronton Sp. z o.o.
Dział Produkcji Okien i Ślusarki

ul. Magazynowa 3c,
30-858, Kraków
tel. +48 12 657 91 50
tel. kom +48 609 909 260

e-mail: produkcja@fronton.pl

Informacje


Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego „FRONTON” Sp. z o.o. jest firmą zlokalizowaną w Krakowie. Nasz park maszynowy, w którym odbywa się produkcja okien posiada adres przy ul. Magazynowej 3c. Taka lokalizacja pozwala na szybki dojazd do punktu zarówno z autostrady A4, jak i również drogi krajowej nr 94. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i również developerami, będącymi naszymi stałymi kontrahentami

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie kierowane ze strony naszych specjalistów. Konsultacje oraz doradztwo oferujemy na każdym etapie naszej współpracy. Odpowiemy na wszelkie zapytania, udzielając szczegółowe informacje dotyczące sposobu składania zamówień, oraz dotyczące specyfikacji produktów.

Odziały firmy


Jeżeli chcesz się skontaktować z naszymi poszczególnymi oddziałami: Działem Produkcji Okien i Ślusarski lub Działem Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości, zapraszamy do skorzystania ze specjalnego formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Ponadto z każdym oddziałem można spokojnie nawiązać kontakt drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Formularz kontaktowy


Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, kontaktując się z naszym Biurem drogą telefoniczną lub mailową.